Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

XXVI sesja Rady Miejskiej w Oleśnie

Obrady rozpoczęto 2020-06-30 o godz. 12:03:46, a zakończono o godz. 14:28:50 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Jan Jaskulski
  2. Artur Paluch
  3. Tadeusz Rutko
  4. Piotr Gręda
  5. Grzegorz Biernacki
  6. Tadeusz Zamłyński
  7. Andrzej Kochański
  8. Jarosław Leszczyński
  9. Irena Hadasik
  10. Marek Leśniak
  11. Łukasz Czołkos
  12. Klaudiusz Małek
  13. Jan Bonk
  14. Edeltrauda Zug
  15. Henryk Kucharczyk

Głosowanie. (13:05:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Edeltrauda Zug, Jan Jaskulski, Irena Hadasik, Artur Paluch, Grzegorz Biernacki, Łukasz Czołkos, Henryk Kucharczyk, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Tadeusz Rutko, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda

Głosowanie. (14:07:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Jan Jaskulski, Andrzej Kochański, Henryk Kucharczyk, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Łukasz Czołkos, Tadeusz Rutko, Grzegorz Biernacki, Marek Leśniak, Jarosław Leszczyński, Artur Paluch, Tadeusz Zamłyński, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda

Głosowanie. (14:12:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Artur Paluch, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Grzegorz Biernacki, Tadeusz Zamłyński, Jarosław Leszczyński, Klaudiusz Małek, Tadeusz Rutko, Piotr Gręda

Głosowanie. (14:13:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Grzegorz Biernacki, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Henryk Kucharczyk

Głosowanie. (14:15:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Grzegorz Biernacki, Jan Jaskulski, Edeltrauda Zug, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Łukasz Czołkos, Tadeusz Zamłyński, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda, Tadeusz Rutko, Andrzej Kochański, Klaudiusz Małek, Irena Hadasik

Głosowanie. (14:16:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Jaskulski, Irena Hadasik, Łukasz Czołkos, Grzegorz Biernacki, Henryk Kucharczyk, Andrzej Kochański, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Tadeusz Zamłyński, Tadeusz Rutko, Jarosław Leszczyński, Marek Leśniak, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda, Jan Bonk

Głosowanie. (14:17:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Jan Bonk, Henryk Kucharczyk, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Tadeusz Zamłyński, Tadeusz Rutko, Grzegorz Biernacki, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Klaudiusz Małek, Irena Hadasik

Głosowanie. (14:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Łukasz Czołkos, Tadeusz Zamłyński, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Irena Hadasik, Jan Bonk, Grzegorz Biernacki, Marek Leśniak, Edeltrauda Zug, Andrzej Kochański, Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Artur Paluch

Głosowanie. (14:21:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Łukasz Czołkos, Andrzej Kochański, Irena Hadasik, Edeltrauda Zug, Grzegorz Biernacki, Tadeusz Zamłyński, Henryk Kucharczyk, Tadeusz Rutko, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Jan Jaskulski, Klaudiusz Małek

Głosowanie. (14:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Zamłyński, Edeltrauda Zug, Henryk Kucharczyk, Łukasz Czołkos, Grzegorz Biernacki, Irena Hadasik, Artur Paluch, Jan Jaskulski, Jan Bonk, Tadeusz Rutko, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Klaudiusz Małek, Marek Leśniak, Andrzej Kochański

Głosowanie. (14:24:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jan Bonk, Andrzej Kochański, Tadeusz Zamłyński, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Artur Paluch, Henryk Kucharczyk, Edeltrauda Zug, Grzegorz Biernacki, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Tadeusz Rutko, Jarosław Leszczyński, Klaudiusz Małek, Irena Hadasik


Zakończono sesję (14:28:50)