Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

XXVII sesja Rady Miejskiej w Oleśnie

Obrady rozpoczęto 2020-09-08 o godz. 12:08:38, a zakończono o godz. 13:41:06 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 13 członków:

  1. Jan Jaskulski
  2. Artur Paluch
  3. Piotr Gręda
  4. Grzegorz Biernacki
  5. Tadeusz Zamłyński
  6. Andrzej Kochański
  7. Jarosław Leszczyński
  8. Irena Hadasik
  9. Marek Leśniak
  10. Łukasz Czołkos
  11. Jan Bonk
  12. Edeltrauda Zug
  13. Henryk Kucharczyk

Głosowanie nad uchwałą. (12:51:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Jaskulski, Grzegorz Biernacki, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Jarosław Leszczyński, Łukasz Czołkos, Piotr Gręda, Jan Bonk, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug, Tadeusz Zamłyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (12:53:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Łukasz Czołkos, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Jan Bonk, Marek Leśniak, Jarosław Leszczyński, Tadeusz Zamłyński, Piotr Gręda, Andrzej Kochański, Henryk Kucharczyk, Grzegorz Biernacki, Jan Jaskulski
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (12:57:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Grzegorz Biernacki, Andrzej Kochański, Irena Hadasik, Edeltrauda Zug, Marek Leśniak, Tadeusz Zamłyński, Henryk Kucharczyk, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Jaskulski, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Jan Bonk, Jarosław Leszczyński, Irena Hadasik, Grzegorz Biernacki, Łukasz Czołkos, Piotr Gręda, Edeltrauda Zug, Andrzej Kochański, Henryk Kucharczyk, Artur Paluch
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Tadeusz Zamłyński, Grzegorz Biernacki, Jan Bonk, Henryk Kucharczyk, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Jaskulski, Artur Paluch, Łukasz Czołkos, Irena Hadasik, Andrzej Kochański, Jan Bonk, Marek Leśniak, Grzegorz Biernacki, Henryk Kucharczyk, Tadeusz Zamłyński, Edeltrauda Zug, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:23:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Jaskulski, Grzegorz Biernacki, Łukasz Czołkos, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Jan Bonk, Artur Paluch, Andrzej Kochański, Henryk Kucharczyk, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda, Irena Hadasik, Edeltrauda Zug
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:25:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Andrzej Kochański, Marek Leśniak, Grzegorz Biernacki, Henryk Kucharczyk, Jan Bonk, Artur Paluch, Irena Hadasik, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda, Tadeusz Zamłyński, Edeltrauda Zug
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:26:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Irena Hadasik, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Artur Paluch, Jan Bonk, Grzegorz Biernacki, Jarosław Leszczyński, Tadeusz Zamłyński, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:28:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Andrzej Kochański, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Grzegorz Biernacki, Edeltrauda Zug, Tadeusz Zamłyński, Jan Bonk
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:30:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Grzegorz Biernacki, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Henryk Kucharczyk, Piotr Gręda, Irena Hadasik, Marek Leśniak, Tadeusz Zamłyński, Jarosław Leszczyński, Edeltrauda Zug, Andrzej Kochański
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:31:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Łukasz Czołkos, Jan Jaskulski, Marek Leśniak, Edeltrauda Zug, Henryk Kucharczyk, Piotr Gręda, Irena Hadasik, Tadeusz Zamłyński, Jarosław Leszczyński, Grzegorz Biernacki, Andrzej Kochański
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:32:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Irena Hadasik, Piotr Gręda, Łukasz Czołkos, Grzegorz Biernacki, Jarosław Leszczyński, Tadeusz Zamłyński, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug, Marek Leśniak
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:33:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Jan Jaskulski, Łukasz Czołkos, Edeltrauda Zug, Grzegorz Biernacki, Artur Paluch, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Henryk Kucharczyk, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Andrzej Kochański, Tadeusz Zamłyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek

Głosowanie nad uchwałą. (13:34:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Jaskulski, Jan Bonk, Łukasz Czołkos, Edeltrauda Zug, Tadeusz Zamłyński, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Artur Paluch, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Grzegorz Biernacki, Piotr Gręda
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Klaudiusz Małek


Zakończono sesję (13:41:06)