Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Przyjdź na spotkanie i wybierz swojego Sołtysa!

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH NA 2019 ROK

Lp.

SOŁECTWO

TERMIN

MIEJCE

UCZESTNICY

1.

Wachowice

Wtorek

19.02.2019 r.

godz. 1700

OSP Wachowice

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

2.

Łowoszów

Wtorek

19.02.2019 r.

godz. 1900

OSP Łowoszów

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

3.

Stare Olesno

Środa

20.02.2019 r.

godz. 1700

Wiejskie Centrum Kultury

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

4.

Wojciechów

Środa

20.02.2019 r.

godz. 1900

PSP Wojciechów

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

5.

Świercze

Czwartek

21.02.2019 r.

godz. 1700

Sala DFK Świercze

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

6.

Borki Wielkie

Czwartek

21.02.2019 r.

godz. 1900

OSP Borki Wielkie

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

7.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

Grodzisko

Wtorek

Wiejskie Centrum

 

 

26.02.2019 r.

godz. 1700

Kultury

8.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Środa

 

 

Broniec

27.02.2019 r.

godz. 1700

OSP Broniec

9.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Środa

 

 

Borki Małe

27.02.2019 r.

OSP Borki Małe

 

 

godz. 1900

 

10.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

 

Czwartek

 

 

Kucoby

28.02.2019 r.

godz. 1700

OSP Kucoby

11.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Czwartek

 

 

Bodzanowice

28.02.2019 r.

godz. 1900

OSP Bodzanowice

12.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Wtorek

 

 

Leśna

05.03.2019 r.

godz. 1700

OSP Leśna

13.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Wtorek

 

 

Wachów

05.03.2019 r.

godz. 1900

OSP Wachów

14.

 

 

 

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

 

 

Poniedziałek

 

 

Boroszów

04.03.2019 r.

godz. 1700

OSP Boroszów

15.

Sowczyce

Poniedziałek

04.03.2019 r.

godz. 1900

 

OSP Sowczyce

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

16.

Kolonia Łomnicka

Czwartek

07.03.2019 r.

godz. 1700

 

 

OSP Kolonia Łomnicka

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

17.

Łomnica

 

Czwartek

07.03.2019 r.

godz. 1900

 

 

OSP Łomnica

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.

18.

Wysoka

 

Poniedziałek

11.03.2019

godz. 1700

OSP Wysoka

Sylwester Lewicki;

Jerzy Chęciński; Józef Bzdzion; Karolina Wiktor; Teresa Skrzydło.