Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Oleśnie

Obrady rozpoczęto 2020-11-03 o godz. 14:09:16, a zakończono o godz. 16:01:20 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 12 członków:

  1. Jan Jaskulski
  2. Artur Paluch
  3. Piotr Gręda
  4. Grzegorz Biernacki
  5. Tadeusz Zamłyński
  6. Andrzej Kochański
  7. Jarosław Leszczyński
  8. Irena Hadasik
  9. Marek Leśniak
  10. Klaudiusz Małek
  11. Edeltrauda Zug
  12. Henryk Kucharczyk

Głosowanie nad uchwałą. (15:00:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Henryk Kucharczyk, Marek Leśniak, Irena Hadasik, Jan Jaskulski, Jarosław Leszczyński, Piotr Gręda, Andrzej Kochański, Edeltrauda Zug, Klaudiusz Małek, Grzegorz Biernacki, Tadeusz Zamłyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:02:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Irena Hadasik, Marek Leśniak, Jan Jaskulski, Jarosław Leszczyński, Andrzej Kochański, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda, Edeltrauda Zug, Henryk Kucharczyk, Tadeusz Zamłyński, Grzegorz Biernacki
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Grzegorz Biernacki, Jan Jaskulski, Irena Hadasik, Tadeusz Zamłyński, Henryk Kucharczyk, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Marek Leśniak, Klaudiusz Małek, Piotr Gręda
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:05:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Andrzej Kochański, Jan Jaskulski, Piotr Gręda, Grzegorz Biernacki, Jarosław Leszczyński, Marek Leśniak, Henryk Kucharczyk, Klaudiusz Małek, Tadeusz Zamłyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:06:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Andrzej Kochański, Irena Hadasik, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Grzegorz Biernacki, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Klaudiusz Małek, Edeltrauda Zug, Jarosław Leszczyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Jan Jaskulski, Edeltrauda Zug, Irena Hadasik, Henryk Kucharczyk, Tadeusz Zamłyński, Jarosław Leszczyński, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Andrzej Kochański, Klaudiusz Małek, Grzegorz Biernacki
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:09:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Henryk Kucharczyk, Irena Hadasik, Tadeusz Zamłyński, Jan Jaskulski, Jarosław Leszczyński, Andrzej Kochański, Marek Leśniak, Grzegorz Biernacki, Piotr Gręda, Klaudiusz Małek
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:11:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Jan Bonk, Irena Hadasik, Edeltrauda Zug, Jan Jaskulski, Tadeusz Zamłyński, Henryk Kucharczyk, Jarosław Leszczyński, Artur Paluch, Marek Leśniak, Andrzej Kochański, Piotr Gręda, Grzegorz Biernacki, Klaudiusz Małek
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:25:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Tadeusz Zamłyński, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Grzegorz Biernacki, Jarosław Leszczyński, Irena Hadasik, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Andrzej Kochański, Klaudiusz Małek, Edeltrauda Zug
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:27:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Edeltrauda Zug, Jan Jaskulski, Piotr Gręda, Jarosław Leszczyński, Jan Bonk, Andrzej Kochański, Grzegorz Biernacki, Irena Hadasik, Henryk Kucharczyk, Tadeusz Zamłyński, Marek Leśniak, Klaudiusz Małek
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:28:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Grzegorz Biernacki, Marek Leśniak, Jarosław Leszczyński, Andrzej Kochański, Irena Hadasik, Edeltrauda Zug, Piotr Gręda, Klaudiusz Małek, Tadeusz Zamłyński
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:30:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Edeltrauda Zug, Artur Paluch, Jan Jaskulski, Henryk Kucharczyk, Irena Hadasik, Jan Bonk, Tadeusz Zamłyński, Grzegorz Biernacki, Andrzej Kochański, Jarosław Leszczyński, Marek Leśniak, Piotr Gręda, Klaudiusz Małek
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos

Głosowanie nad uchwałą. (15:32:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Paluch, Jan Bonk, Jan Jaskulski, Tadeusz Zamłyński, Grzegorz Biernacki, Irena Hadasik, Andrzej Kochański, Piotr Gręda, Henryk Kucharczyk, Edeltrauda Zug, Marek Leśniak, Jarosław Leszczyński, Klaudiusz Małek
  • BRAK GŁOSU(2):
    Tadeusz Rutko, Łukasz Czołkos


Zakończono sesję (16:01:20)